Recenze dovolených Bulharsko - Slunečné Pobřeží

Recenze dovolených - BULHARSKO - Slunečné pobřeží

Letovisko Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží – Slnček Brjag patří mezi nejprestižnější Bulharské černomořské resorty. Leží asi 6 km severně od Nessebaru a 30 km od Burgasu. Jde o živé, rychle se rozrůstající letovisko s množstvím moderních nově postavených i zrekonstruovaných hotelů a velkými zábavními možnostmi.

Pláže Slunečného pobřeží

Prostorná pláž je více než 8 km dlouhá a asi 150 m, místy až 200 m, široká. Je pokryta jemným zlatým pískem, tvořícím malé duny. Zdejší pláže jsou známy svou čistotou a opakovaně získaly ocenění Modré vlajky. Přístup do vody je pozvolný a dobře se tak hodí pro koupání dětí. Samozřejmostí jsou zde lehátka, slunečníky, tobogány a veškerá další turistická vybavenost v podobě nepřeberného množství půjčoven a nejrůznějších vodních atrakcí.

Turistická vybavenost letoviska

Ve městě je množství velkých hotelů i menších vil a penzionů. Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka vodních sportů a dalšího vyžití jako plavecký bazén, tenisové kurty, bowling, minigolf i dětská hřiště. Naleznete zde však i lékárnu, polikliniku, poštu banku nebo bankomaty.

Město má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce hlavní pláže až k Nessebaru. Lemována je množstvím kaváren, stánků i útulných restaurací. Procházky zde zpříjemňují i četní pouliční umělci a hudebníci. V rušném centru města naleznete bohatý výběr nočních klubů, diskoték i barů. Vybere si určitě každý.

Zapůjčit si zde můžete nejen auto nebo motorku, ale i lodičku nebo koně k projížďce do okolí. Najdete tu také dva aqvaparky, jeden v severní a druhý v jižní části Slunečního pobřeží.

Spojení s okolními středisky zabezpečují pravidelné autobusové linky, kterými se pohodlně dostanete do Burgasu, Varny, Elenite i Nessebaru. Dopravu po středisku a do blízkého Nessebaru obstarává malý turistický vláček.

Hodnocení CA Monty

Letovisko vhodné pro klienty, kteří mají rádi bohatou večerní zábavu, vhodné pro mladé páry i rodiny s dětmi.

Hodnocení zákazníků

h.Amfora ***

Ahoj Péťo.

Dovolená byla super. Samozřejmě vše nebylo bez problémů, ale vcelku se to fakt povedlo. První den nás rozladilo to, že jsme tam
  byly v 9 ráno a ubytování je až od 14 hodin. V tom horku a oblečeni.....bez pití...chvilku jsme courali po městě, abychom si koupili něco k jídlu a pití.....poslední jsme měli v letadle.....pak jsme šli na pláž...hlava na hlavě....měla jsem chuť jet domů. Když nás ubytovali, už bylo vše OK. Pokoje slušné...na vyspání naprosto dostačující, s úklidem....jsou to bulhaři, co si budeme povídat, ale ušlo to, jídlo....nemělo chybu fakt, kdo co chtěl, bylo to chutné, spousta zeleniny, ovoce, všeho. Pití prakticky celý den a všichni slušní a barmani bez výjimky se točili celý den a usmívali se, i když z nich pěkně lilo. Když jsme našli pravou pláž....kde byl i náš stánek...a hlavně dost čechů....tak to nemělo chybu.

Tedy jen jedno bych vytkla, ale to se asi brzo vyladí. Měli jsme delegátku od firmy Landis.....byla to mladá holčina, která studovala 1/2 roku na Slovensku, tak znala iba po slovensky a my sice rozumíme, ale mluvili jsme na ní česky. Někdy to byl oříšek. Rusky neuměla a anglicky taky jen okrajově. Měla jsem pocit, že jsme její první turisté, byla zmatená.....ale nakonec jsme se nějak domluvili a snad si to holka kapku do příště zorganizuje lepší. Bude to hlavně v jejím zájmu.

Musím uznat, že pro děti je to ideální volba. Mají absolutní volnost, než v nějakém velkém hotelu. Jen tam občas hosté dělali pěkný binec i v noci a na ostatní nebrali ohledy, ale to je zase v lidech.....na jaké narazíš. :-) ...třešinka na dortu je letiště v Burgasu......holka, .....zlatá Ruzyně!!! :-) hnali nás tam do řady jako skot na porážku :-) Tak jedině.....Amforu vřele doporučujeme!....kdo nemusí mít zlaté kohoutky a kdo si chce odpočinout a organizovat si čas podle svého bude určitě spokojený.

Ahoj Štěpa :-)

h. Baikal *** 24.9.2012

Dobrý den

Včera jsme se s přítelkyní vrátili z dovolené v Bulharsku (hotel Baikal) od vaší CA.
Vše bylo naprosto v pořádku, hotel velmi pěkný, čistý. Pokoje také krásné.
personál a stravování také bez problému. Moc se nám na dovče a v hotelu líbilo..:)

s pozdravem Martin a Jája

 

h. Bellevue Beach **** 30.8.2012

Dobrý den,
včera jsme se vrátili ze Slunečného pobřeží, hotel Belevue. Nádhera. Všechno bylo  bezva. Hotel na úrovni, služby v pohodě, pláž OK.  Uděláme několik fotek a přineseme. Zatím díky. P.B.

 

h.Kotva***

Ubytování ihned, pěkný pokoj, výhled na bazén, masážní sprcha, je teplo, večer Nessebar, moc jsme si to užily, jsme nadšené.

Marta a Jana

 

h. Lion***

Dovolená perfektní,vše v pořádku,jídlo a ubytování na vysoké úrovni,ale zlobilo nás trochu počasí.Je tam takové
nevyzpytatelné.Jinak super.

 

h. Zefir Beach *** 19.7.2013

Dobrý den,dovolená byla nádherná. Místo moc hezké. Děkujeme za Vaši pomoc při výběru.Hezký hotel, dobré jídlo,  víno, pivo,...........ale i kila navíc J.S.

h.Zefir Beach ***

Dobrý den,dovolená v hotelu Zefír byla bezvadná,výborné jídlo,kousek na pláž ,výhled na bazény vřele každému tento hotel doporučuji i když na pokoji nebyla klimatizace se nechalo spát.Počasí se nám vydařilo .

Je to tam opravdu pěkný,čistý,živá hudba krásně hráli žádné to kvílení jako v Turecku to jejich.Nevěřím že někdo by si stěžoval.

V.

h. Zefir Beach***

Dobrý den paní Voborníková,

tak jsme po týdnu dovolené v Bulharsku (hotel Zefir) opět na zpět v Čechách! Dovolená se nám opravdu velice líbila. Oba lety byly v pořádku, ubytování bylo příjemné,čisté a pohodlné! Koupání bylo úplně nádherné a teplé! Moře "skutečně za humny". Jídlo bylo také dobré, veliká výhoda je zdarma pití přes den!!!! Ještě musím napsat, že také návštěva Neseberu se nám velice líbila. Nejenom, že je velice krásný, ale děti velmi ocenily nákupy. Měla jste pravdu, že oblečení je tam levné a bezvadný výběr. Utratili jsme co se dalo a mít s sebou 20tis., tak bychom je utratili také...:-)))))   Takže shrnutí, ráda bych se do Bulharska podívala ještě jednou! Na závěr Vám musím poděkovat i za Vaše dobré rady a připomínky k pobytu. A až budu příště vybírat dovolenou ráda se na Vás opět obrátím! Solidnost CA Monty budu tlumočit i mým známým a přátelům a to velice ráda.

S pozdravem

Štěpánka H.