Recenze dovolených - Bulharsko - Primorsko

Recenze dovolených - BULHARSKO - Primorsko

Letovisko Primorsko

oblíbené letovisko vhodné pro klienty, kteří mají rádi rušnější prostředí plné rozmanitosti a zábavy

Primorsko leží 22 km jižně od Sozopole a asi 50 km od Burgasu. Atraktivní a oblíbené letovisko je vystavěno na poloostrově s množstvím prostorných pláží v Stomopolské i Dyavolské (Ďábelské) zátoce. Téměř z moře se zvedají impozantní zalesněné svahy hor Strandzha, které přispívají k svěžímu a příjemnému ovzduší.

Turistická vybavenost Primorska

Primorsko je relativně mladé město založené až roku 1879 pod jménem Kyupria. V současné době je to moderní, stále se rozvíjející, rušný prázdninový resort. Naleznete zde množství velkých hotelů i soukromých penzionů. Obchody, restaurace a veškeré turistické zázemí. Je zde velký sportovní komplex, zajišťující optimální podmínky pro provozování vodních sportů. Velmi oblíbené je zvláště mezi českými a slovenskými turisty, takže zde naleznete jídelní lístky v češtině, české informační centrum a na mnoha místech se bez problému domluvíte.

Primorsko a jeho pláže

Naleznete zde velké písčité pláže i podmořské útesy a půvabné malé fjordy i okouzlující tiché malé zátoky, pokryté kamínky a mušličkami, zvoucí k romantickému posezení či zaplavání. Primorsko leží na malém poloostrově, takže hlavní pláže jsou dvě: klidnější severní a rušnější jižní. Ta se táhne několik kilometrů až ke středisku Kiten. Je pokryta jemným pískem a svým pozvolným vstupem do moře je vhodná i pro malé děti. Najdete zde široký výběr nejrůznějších půjčoven, skluzavky a tobogány i školy potápění s kvalitními instruktory. Severní pláž bývá živější, větrnější s velkými vlnami. Část je vyhrazena pro nudisty. Obě hlavní pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře vhodným pro bezpečné cachtání dětí.

Hodnocení CA MONTY s.r.o.

rušnější letovisko vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi a klienty, kteří mají v oblibě širší možnosti společenského a sportovního vyžití

Hodnocení zákazníků

Bulharsko - Primorsko - penzion Nadja*** 10.10.2012

 

Dobrý den, dovolená byla perfektní, počasí nádherné, hotel maximální spokojenost a celkový pobyt v Primorsku úžasný.

 S pozdravem Š.

 

hotel Tropicana***

 Dobrý den,

... je to 14 dní co jsme se vrátili z Bulharska, Primorsko, hotel Tropicana, a reakce naší rodiny byla vyjímečně jednohlasná: ,, Tady je to lepší než v Egyptě! "

Dcera byla šťastná, že ji nikdo věčně netahá za rukáv a nenutí ji dlouze diskutovat o věcech, na které se chtěla pouze podívat a nemá zájem o jejich koupi ani za poloviční cenu.

Manžel se nemusel snažit hovořit anglicky, žádná jazyková bariéra, příjemné i pro nás.

No a ty nákupy! Prostě jedním slovem SUPER.

Byli jsme opravdu moc spokojeni a určitě jsme tam nebyli naposledy, protože už teď se těšíme na někdy příště.

 

Od CK Bulgaria tour,

přes let s ČSA,

po ubytování v hotelu Tropicana,

vše překonalo naše očekávání a bylo bez sebemenší chybičky.

 

Děkujeme Vám za výborný start letošního léta, který jste nám zprostředkovala a přejeme krásné léto i Vám a hodně spokojených klientů jako jsme my.

Za celou rodinu přeji hezký den,

J.Z.