Recenze dovolených EGYPT - Hurghada

Recenze dovolených EGYPT - Hurghada

Hodnocení CA MONTY s.r.o.

Hurghada je letovisko vhodné pro klienty, kteří mají rádi kontakt s městem, písečné pláže, pozvolné vstupy do moře, v centru letoviska pláže většinou ohraničené od sousedních hotelů, korály v omezeném množství. Lépe jsou na tom okrajové části Hurghady, případně letoviska jako Safaga ( velmi pozvolný vstup do moře ) , Makadi, El Gouna Shahl Hasheesh nebo Soma Bay.

Pláže, turistická vybavenost, letoviska, aktivity

Přestože patří Hurgada k luxusním letoviskům, místní obchodníci a hoteliéři jsou pod cenovým tlakem a musí se neustále přizpůsobovat konkurenci. Turisté tak mají možnost velmi výhodně získat vysoký nadstandard ve špičkových hotelích a hotelových komplexech.

Hurgada slučuje do jednoho regionu několik oblastí, z nichž každá má svá specifika. Samým centrem je El Dahar, který je současně tou starší, původní částí území. Novějším je naopak navazující Sakkala. Nejseverněji spočívá velmi dobře vybavené středisko El Gouna, zatímco na jihu zase najdete Village Road, jež je jakousi hotelovou zónou rozprostřenou na 20 kilometrech. Taktéž jižním směrem jsou pak položeny oblasti Shahl Hasheesh, Makadi, Soma Bay a Safaga.

Ač jde o jednu jedinou lokalitu rozdělenou na několik částí ležících v bezprostřední blízkosti, často vzájemně se prolínajících a doplňujících, má každá jednotlivá z nich své typické rysy a charakteristiky:

Hodnocení zákazníků CA MONTY s.r.o.

Egypt - Hurghada - hotel Hilton Long Beach **** 10.8.2012

Dobrý den,

Velice se omlouvám, ale hned jak jsme přiletěli z dovolené, tak jsem měl hromadu práce a už se asi týden snažím k Vám dostat a přinést Vám fotek jak z Djerby, tak z Egypta .

Jinak naše pocity z Hilton Long Beach jsou velice kladné J Opravdu krásný hotel s krásnou zahradou, výborné jídlo a personál velice pozorný. S rozlehlostí zahrady jsme počítali, ale že ten objekt bude až tak obrovský, to nás ze začátku trochu vyděsilo, ale pokud se trochu domluvíte anglicky, tak si z pokoje můžete zavolat odvoz J Jinak bazén a bar hned před bungalovem byl asi největší luxus (bez hluku, k tomuto bazénu chodilo max 20 lidí). Je tam také možnost výletů na potápění, kde jsem viděli opravdu obrovské množství rybek, murény, tu nafukovací rybu a mnoho dalšího J

Takže tuto dovolenou hodnotím tak 1- J (musím mít rezervu).

V pondělí se u Vás zastavím a přinesu Vám pár těch fotek J

Děkuji za zájem.

S pozdravem L.L.

Egypt - Hurghada - hotel Imperial Shams Abu Soma ****

Dobrý den,

Dovolená byla super. Hezky jsme si odpočali. S hotelem jsme byli spokojení.
Je vcelku nově vybaven, vše čisté, personál velmi ochotný, bazény
každý den čistí, s jídlem jsme také neměli nejmenší problém. :)
Vyzkoušeli jsme také jejich orientální restauraci, tam to bylo super.
A pak italskou :)) To bylo celkem vtipné, ale s tím jsme počítali :)

Jinak delegát Blue Style pan Mouka byl velmi milý a vstřícný :)

Děkujeme za vaše služby a určitě se i v budoucnu na vaší CK obrátíme :)

A.J.

Egypt - Hurghada - hotel Le Pacha ****

Dobrý den Péťo,

tak mám konečně chvilku na napsání pár řádků a naší dovče v Le Pache.
Posílám také nějaké fotky z hotelu + výletu na Giftun.

Dovča byla jedním slovem super :) Hotel vynikal hlavně skvělým jídlem, byla jsem v Egyptě potřetí a tady bylo bezkonkurenčně nejlepší jídlo. Jen nebylo úplně po celý den, ale pouze třikrát denně. Hotel samotný byl starší, ale čistý, taková egyptská klasika. Koupelna na první pohled děs a běs, ale dalo se to. Na hotel jsme přijeli asi v 8h, na recepci nám dost okatě řekli, že pokud si nepřejeme čekat na pokoj až do 15h (a že by se nám možná ani nemusel líbit, protože mají i horší pokoje) máme se posnažit, tedy mu něco šoupnout.. :) no nakonec jsem mu dala 5 EUR a pokoj byl asi za 15min, téměř hned u pláže. Ostatní ze skupiny tohle neudělali, na pokoj čekali dlouho a opravdu dostali nic moc pokoj - v hlavní budově, přímo nad diskotékou.
Kapitola sama o sobě byla delegátka. Kdybych byla v Egyptě prvně, asi bych byla nešťastná z nedostatku informací.. chtěli jsme po ní jen několik málo informací, zejména o možnostech all inclusive v hotelu a výletu na Giftun, buď nevěděla nebo vyprávěla pohádky ovčí babičky. Ale jak říkám, moc jsme toho po ní nepotřebovali, většinu jsme si zařídili sami.

Takže celkově spokojenost:-)

Mějte se fajn.

Katka K.

Egypt – Hurghada – h. Minamark***

Dobrý den info: ubytování  pěkné, jídlo dobré, moře pěkné, takové útulné, jsem spokojená pa M.

Egypt – Hurghada – h. Shams Safaga****

Dobrý den, s hotelem jsme velmi spokojeni. Dostali jsme bungalov, takže ubytování super. Jídlo výborné. Ochotný personál. Za nás můžu jen doporučit. Mějte se krásně. A.J.

Egypt - Hurghada - hotel Shedwan Golden Beach ***

Dobrý den paní Voborníková,
omlouváme se za pozdní odpověď na letošní dovolenou v Egyptě hotelu Shedwan. Letošní dovolená se nám velice líbila. Ubytování bylo perfektní. Strava byla velmi strohá, ale personál byl ochotný. Velice se nám líbila hotelová zahrada a výběr pláží. Moře bylo krásně čisté a bohatý podmořský život.
S dovolenou jsme byli velice spokojeni a děkujeme za Vaše doporučení.

Děkujeme S.

Egypt - Hurghada – h. Sunrise Le Jardin ****

Dobrý den :)

tak píši jak jsem slíbila :) dovolená byla naprosto báječná, moc jsme si ji užili.
Tak nějaké info k hotelu. Přiletěli jsme ve čtyři a cca v půl šestý ráno jsme byli na hotelu a all inclusive náramek jsme čekali do 12 odpoledne, na ubytování až do 14:00 to bylo docela otravné, ale co se dalo dělat.. šli jsme tedy k bazénu, ještě že jsme sebou měli v kufru něco malého k jídlu a vodu. Pokoj jsme naštěstí dostali na první pokus dobrý s výhledem do parku a na moře :) tak to jsme měli radost, že nemusíme zdlouhavě řešit výměnu pokoje :)

Jídlo bylo dobré, ale ve směs stále to samé dokola, ale bylo dobré nejsme zas tak vybíraví :) ale byla možnost odpledne chodit na svačiny (hamburgery,pizza, hotdog)

Moře bylo fajn až na to, že jsme museli asi tak 100 metru abychom si zaplavali bylo tam mělko, ale to jsme věděli z recenzí ...tam už bylo moře krásně modré :) byli jsme na výletě na ostrově Thobia - to byl prostě ráj krásná pláž moře a šnorchlování

Obsluha byla moc milá a ochotná tedy když nepočítám první den kvůli ubytování, ale zdálo se že měli fofr a navíc to byl problém Blue Style, že zařídili přílet takhle brzy a ubytování bylo až ve dvě odpoledne.

Delegát byl také moc ochotný docházel na pravidelné schůzky a se vším rád poradil :)

tak to je tak vše co by Vás mohlo zajímat :)

Děkujeme J.H.

Egypt – Hurghada – h. Sunrise Le Jardin****

Dobrý den,

zasílám nějaké slíbené fotky z Egypta. Bylo to moc fajn, pořádně jsme si to užili,
opět jsem se potápěla, příště plánuji už kurz, pak ještě výlet na šnorchlování, s Exim vše probíhlo
v pořádku. Jen tedy shrnutí na hotel a okolí, bylo to tam krásný, ale přeci jen upřímně, Tia Heigts v Makadi je mnohem lepší,
hlavně co se týče moře, spoléhala jsem z netu na sousední hotel Palm Beach, který měl mít korály,ale ten hotel
byl vedle asi 3 minuty autem....., jinak opravdu málo vody. A kapacita hotelu malá pro tolik lidí, tak to píšu hlavně pro
Vás kvůli klientům,kteří jsou hodně nároční a hlavně pro plavce a šnorchlisty. Jinak opravdu moc pěkná svatební cesta:-))

Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.
S pozdravem
T. R. :-)))

Egypt - Makadi – h. Sunrise Select Royal Makadi ***** 2.7.2013

Dobrý den Petro,

jak se Vám daří? Vím, že toho teď máte asi nad hlavu, dovolené jsou v plném proudu že?  :)

Chtěla jsem Vám jen napsat, že dovolená byla naprosto úžasná. Vůbec se nám nechtělo zpátky domů. :( Klidně bychom ještě pár dní navíc snesli. :) Nemůžeme si na nic stěžovat. Opravdu super a určitě se do hotelu opět vrátíme, chtěli bychom už na podzim, tak snad nám vyjdou peníze. :)

Moc za vše děkujeme a snad se na Vás co nejdříve obrátíme, chtěli bysme září nebo říjen, tak uvidíme. :)

Přeji hezký zbytek dne a moc zdravím.

Karolína

 

Egypt - Makadi – h. Tia Heights Makadi Bay ****

Dobrý den,

po návratu z dovolené si dovoluji Vás ihned kontaktovat, pozdravit Vás a poděkovat za Vaši spolupráci.

Vrátili jsme se v pořádku a dovolená byla moc hezká. Areál hotelu Tia Heights Makady Bay je skutečně pěkný, rozlehlý a na místní poměry na slušné -  resp. vysoké  - úrovni. Delegát Exim tours  byl egypťan, mluvil ale krásně česky a byl velmi milý, ochotný a pro své klienty dělal maximum.

My jsme měli pokoj s výhledem na moře, za co bych Vám chtěla poděkovat. Přestože jsme bydleli dále od hlavní budovy, vůbec tohoto nelitujeme, naopak, byl tam větší klid a cestu na pláž jsme pojali jako malou procházku (10 min). Pokoje byly čisté, denně uklízené, strava dobrá a nabídka široká. Přístup do moře byl opravdu pozvolný, vyhovující i pro rodiny s dětmi. Je však nutné počítat s vymezeným prostorem na plávání, protože část pláže zabírá můstek pro kotvící lodě.

Tenisové kurty jsem vypustila ze svého zájmu, takže ani nevím, zda bylo možné hrát tenis.

Jenom na okraj jako informaci pro Vás uvádím, že vedle areálu je postavený Aqua park, avšak za poplatek. Někteří lidé měli ale na rukou modré pásky, což znamenalo volný již předem uhrazený vstup do aqua parku. To je však informace jenom na okraj pro Vás, pokud by šlo o rodiny s dětmi a někdo by Vám to říkal- my jsem spíše orientovaný na moře a šnorchlování.

Manžel si dokonce udělal a zaplatil i potápěčský kurz, který mu zajistil delegát od Exim touru, což je pro něho pomyslná třešnička na dortu !!!!

Až na drobné maličkosti to byla krásná dovolená. Děkuji Vám za Vaši práci, tip a starostlivost.

S pozdravem

D.N.

Egypt - Makadi – h. Tia Heights Makadi Bay****

Čauky, tak jsme v teple u moříčka, let dobrý, pokoj a náramky v 10h. Delegát nám vyfasoval lahev vody a upozornil na našláplý hotel turisty. Už se cachtáme, myslíme na Vás jak se máte.

Zdraví LaJ

 

Egypt – Makadi – h. Tia Heihgts Makadi Bay****

Dobrý den,

dovolená byla opravdu super!!! Hotel byl nádherný. Určitě každému doporučejeme.
Zasílám vám nějakou fotečku. Absolvovala jsem tam i potápění do 7m na otevřeném moři, nádhera.
Myslím, že je to  hřích, se v Egyptě nepotápět...:-)
Ještě jednou mockrát děkujeme.
Posílám Vám nějakou fotečku.

Mějte se a snad zase brzy na viděnou.

S pozdravem
T + V