Recenze dovolených EGYPT - Taba

Recenze dovolených EGYPT - Taba

Hodnocení CA MONTY s.r.o.

Taba je klienty vyhledávaným letoviskem, výhodou je především nádherné moře, horské masivy v okolí a blízkost návštěvy Jeruzaléma či chrámu Petra v Jordánsku.

Letovisko Taba

Letovisko Taba je celoročně oblíbeným místem pro klidné rodinné dovolené, prázdniny plné zábavy a sportu pro skupinky mladých lidí i romantické chvilky milenců a novomanželů. Taba leží v v oblasti Sinajský poloostrov v nejsevernější části riviéry na březích Rudého moře a vyznačuje se především nádhernou přírodou, která překvapí svou pro Egypt poměrně neobvyklou svěžestí, pestrostí a barevností.

Hodnocení zákazníků CA MONTY s.r.o.

Egypt – Taba – h. Hilton Nuweiba Coral Resort****

Dobrý večer paní Voborníková,posílám ještě zbyteček fotek co se mi v neděli nepodařilo již odeslat.Dovolená byla super moc jsme si to užili,moře nádherně čisté i přesto ,že byl kousek přístav.Jestli mohu srovnávat s hotelem Harmony Makadi bay a hotelem Hilton Nuweiba tak tady se nám líbilo více hlavně koupání a žádné tlačenice a boje o místo v jídelně.
                                                                                                                                                                                                              Personál byl vždy ochotný pokoj každý den perfektně uklizen včetně čistých osušek a výměny lůžkovin minibar vždy doplněn balenou vodou s ničím nebyl žádný problém opravdu skvělá a ničím nerušená dovolená každý se zabaví po svém protože jak se říká každému se nazavděčíš to záleží na lidech. Něco si snad vyberete,mějte se a hezký den 

Š.