Recenze dovolených - CHORVATSKO - PEVNINA - Biograd na Moru

Recenze dovolených - CHORVATSKO - PEVNINA - Biograd na Moru

Hodnocení CA MONTY s.r.o.

 

Biograd na Moru je tradičním turistickým centrem s rozmanitou nabídkou služeb a zvláště pak jachtařským střediskem s jedinou marinou na chorvatském pobřeží s podmořským osvětlením. Letovisko Biograd na Moru se pyšní pěknými rozlehlými oblázkovými plážemi, které stíní borový les. Letovisko Biograd na Moru nabízí samozřejmě také vynikající podmínky pro milovníky vodních sportů (jachtingu, potápění, vodního póla).

 

Chorvatsko – Biograd na Moru – h. Adria***

 

Ahoj Péťo,

omlouvám se, měl jsem se ozvat dřív a sám, promiň.

Takže jako první velké pozitivum a super záležitost je nástup uprostřed týdne. Jelo se fakt super tam i nazpátek, absolutně v pohodě.
Hotel jsme našli v pohodě. Ubytování bez problémů, klimoška, jídla mraky, já samozřejmě přibral...
Ze začátku nás dostala velikost letoviska, vlastně množství lidí na pláži. Byli jsme zvyklí spíš z Chorvatska na takové ty poloprivátní pláže, ale zvykli jsme si a je fakt, že zase blízkost všech těch zmrzlin a hospod s pivem hned u moře je zase plusem a je na co koukat ...:)))
V podstatě vůbec nepotřebuješ za ten týden auto, protože nikam nemusíš cestovat,  jsi pěšky i s kočárkem všude na dosah.
Je potřeba objektivně říct, že kdo je zvyklý mít pláž hned za hotelovým bazénem (s občerstvením v ceně) bude lehce zklamán. Vzdálenost od hotelu k moři byla taková, že jsme k bazénu nechodili vůbec.
I když jsou lidé, kteří se snad k moři nedostali vůbec, aby jim neuteklo občerstvení "zadarmo" ...
Jinak žádný problém. Čisto.
Moc děkuji za dovču a doufám, že  se v budoucnu budu moci na Ca Monty zase obrátit.

Díky a ahoj

S úctou

Pepa