Úvod

Úvod

Dobrý den,

jmenuji se Petra Voborníková a jsem majitelkou Cestovní agentury CA MONTY , která vznikla za duševní podpory rodiny a kamarádů dne 3. 9. 2008. Zpočátku jsem pracovala v cestovní agentuře sama, časem jsem zaměstnala dceru, Barboru Voborníkovou, která je mi pravou rukou, vydatnou pomocí při práci s klienty a pomáhá mi v duchu mých představ  " montovat " našim klientům zájezdy na míru :-).

S ohledem na moji téměř 20letou praxi v oboru a širokou klientelu přátel a známých, kteří se na mne znovu a znovu obraceli se svými požadavky na zpracování nabídky dovolených a kteří vědí, že prioritou pro mne není pouze kvantita prodaných zájezdů, ale hlavně kvalita poskytovaných služeb, jsem se rozhodla otevřít si vlastní CA.

Při výběru dovolené pro své klienty se snažíme za pomoci vlastních poznatků z infocest a referencí ,jak veřejně dostupných, tak recenzí od svých klientů a jejich dovolených z předchozích období, různých jiných materiálů a publikací, "namontovat" zákazníkovi zájezd přímo na míru. Chceme se trefit každému našemu klientovi do vkusu bez ohledu na to, jak časově náročný pro nás výběr jejich dovolené je. Posedíme u čaje, kávy nebo vína a prohlédneme dostupné materiály; pohoda při prodeji zájezdu a spokojenost zákazníka jsou pro nás prioritou.

U nás může klient využít tzv. služeb 2 v 1, neboť pod jednou střechou lze nejen zakoupit dovolenou, ale také využít služeb kreativních a pravidelně školených kadeřnic a manikérky ve spřátelém salonu krásy Alessandro.

Alessandro

Jestliže si klienti u nás zájezd zakoupí, obdrží DVD, průvodce, nebo jiné dárkové předměty jako důkaz toho, jak moc si vážíme jejich důvěry, s jakou se na nás obrátili.

Vážení přátelé, moji milí stávající, či potenciální klienti!

Přijďte a vyzkoušejte naše služby a sami posuďte, zda budete spokojeni. Za Vaši důvěru děkují a na Vaši návštěvu se těší

Petra a Barbora Voborníkovy - CA MONTY s.r.o.