Recenze dovolených - CHORVATSKO - ostrov KRK - Baška

Recenze dovolených - CHORVATSKO - ostrov KRK - Baška

Hodnocení CA MONTY s.r.o.

Baška (ostrov Krk), Chorvatsko (19)

Baška, které je kvůli hezké architektuře považováno za jedno z nejhezčích turistických středisek na březích ostrova Krk, je druhým největším městem na tomto ostrově, jenž je Krčským mostem spojen s jadranskou pevninou u městečka Kraljevica. Baška leží na jihovýchodním břehu ostrova Krk devatenáct kilometrů od města Krk. Najdete ji v rozlehlé Bašské zátoce, jejímž údolím protéká řeka. U staré části městečka vyrostlo dnes nové turistické sídliště, které má výborné dopravní spojení s městem Krk, s ostrovem Rab a městem Senj, jež leží na pevnině. Největším turistických trumfem letoviska Baška, ...
 

 

Hodnocení zákazníků CA MONTY s.r.o.

Chorvatsko - ostrov Krk - kemp Zablače - karavany

Jako vánoční dárek jsem pro své tři dcery a čtyřletého vnuka zakoupila v CA Monty Kladno zájezd do Chorvatska na ostrov Krk, letovisko Baška, kemp Zablače. Dcery byly moc spokojené, ať už s ubytováním, koupáním, nebo s prostředím. Pochvalovaly si vybavení kempu - nové sprchy a toalety, prolézačky pro vnoučka a i to, že avizovanou kauci po nich nikdo nechtěl.
Mě ale především mile překvapila ochota a zanícení majitelky cestovní kanceláře, paní Petry Voborníkové. Nejenomže pomohla zájezd vybrat s ohledem na malého vnoučka, ale její služby nás doprovázely až do odjezdu.  Trpělivě zodpovídala spoustu našich dotazů, poradila a starala se o hladký odjezd na dovolenou.
Vzhledem k těmto dobrým zkušenostem budeme i příště volit tuto cestovku a paní Voborníkové přeji spoustu spokojených klientů.
Daniela N., Kladno