Recenze dovolených ITÁLIE - Toscánsko

Recenze dovolených - PEVNINA - Toskánsko

Hodnocení CA MONTY s.r.o.

Toskánsko
Pokud jste o Toskánsku nikdy neslyšeli tak vězte, že turistické magnety z Toskánska dobře znáte. Toskánsko je region v Itálii s bohatou historii. Vždyť určitě všichni znáte Florencii, šikmou věž v Pise, Sienu, Luccu. V minulosti to byly mocné městské státy, které psaly dějiny a to nejen mocenské, ale hlavně dějiny umění, vědy a to vše v Toskánsku po těch století zůstalo. Toskánsko není jen notoricky známé díky těmto místům , ale má plno dalších turisticky zajímavých míst jako je San Gimignano, mramorové lomy u Carrary, Volterra, toskánské pobřeží. Kromě turistických destinací je Toskánsko pověstné svou kuchyní. Na tomhle průvodci po Toskánsku určitě nedostanete vyčerpávajíci informace, ale berte jej jako doplňující. Autor stránek Toskánsko několikrát navštívil, takže tu najdete jeho názory na to co stojí za to vidět. A doufám že i vy přispějete svými názory do diskuze o Toskánsku na těhle stránkách. Aby lidé co tam pojedou věděli co stojí za to vidět. Protože vidět toho jde opravdu hodně a někdy člověka mrzí že něco nenavštívil, neviděl.

Hodnocení zákazníků CA MONTY s.r.o.

 

Itálie – Toskánsko – AP Marina del Forte

Ahoj Péťo,
     byla to paráda. Ubytování moc pěkný, plně vybavená kuchyň, velká terasa. Postele v jedný z ložnic byly teda děsný, ale to mě zas tak nepřekvapilo.
     Bazén jsme měli hned u baráku, ale pan plavčík byl děsně důležitej. Do bazénu jen v koupací čepici, pokaždé osprchovat, nesmělo se u bazénu jíst a co bylo nejdivnější, že do dětskýho bazénku směly jen děti. Nám to teda nevadilo, Bájika už je velká, ale vody tam bylo Barče po krk a rodiče s prckama byli namydlení, máchali tam mimča jako prádlo.
     V hospodách jídlo výborný a ani to nebylo drahý. Hned u bazénu byla cukrárna s plazmou, kam chodili chlapy na fotbal a my na skvělou zmrzku.
     Pláž byla o dost dál než píšou v katalogu. Tam píšou 400-800 metrů. Od našeho apartmánu to bylo skoro nejblíž a určitě to bylo přes kilometr, ale aspoň jsme vychodili to věčný papání=)))!

Měj se pěkně, Káťa