Alessandro

Naše CA - foto/info

Cestovní agentura CA MONTY se nachází ve vstupním prostoru salonu krásy Alessandro v Italské ulici č. 2316 v Kladně ( vchod z Vodárenské - vedle podjezdu ).

Vstup

Majitelkou salonu je milá, šikovná a pohodová kadeřnice Táňa Kuzněcová, kterou v salonu obklopuje tým příjemných pracovnic ( jednou z kadeřnic  je i moje dcera Tereza Voborníková ), v jejichž péči se budete cítit jako doma.

Nemáte moc času a potřebujete se " zkulturnit" a cítit se dobře? Pak jste u nás na správném místě, protože v salonu krásy Alessandro a cestovní agentuře CA MONTY máte vše pod jednou střechou :-) Co to budu dlouze opisovat! Naším krédem je NO PROBLEM, NO STRESS! HAKUNA MATATA! Přijďte a uvidíte sami, postaráme se o Vás, jako by jste byli naši vlastní :-))

Snažíme se trefit každému zákazníkovi do vkusu bez ohledu na to, jak časově náročný pro nás výběr jejich dovolené je, posedíme u kávy, prohlédneme dostupné materiály či recenze, pohoda při prodeji zájezdu a spokojenost zákazníka jsou pro nás prioritou. U nás zákazník může využít služeb 2 v 1, jelikož pod jednou střechou si může nejen zakoupit dovolenou, ale také využít služeb kreativních a pravidelně školených kadeřnic a manikérky ve spřáteleném salonu Alessandro.

Zadejte nám při svém příchodu svůj požadavek a než se o Vás postarají naše kadeřnice či nehtařka" namontujeme" Vám zájezd přímo na míru :-)