Alessandro

Naše CA - foto/info

Cestovní agentura CA MONTY se nachází ve vstupním prostoru salonu krásy Alessandro v Italské ulici č. 2316 v Kladně ( vchod z Vodárenské - vedle podjezdu ).

Vstup

Majitelkou salonu je milá, šikovná a pohodová kadeřnice Tatyana Kuznětsová, kterou v salonu obklopuje tým příjemných pracovnic ( jednou z kadeřnic  je i moje dcera Tereza Voborníková ), v jejichž péči se budete cítit jako doma.

Nemáte moc času a potřebujete se " zkulturnit" a cítit se dobře? Pak jste u nás na správném místě, protože v salonu krásy Alessandro a cestovní agentuře CA MONTY máte vše pod jednou střechou :-) Co to budu dlouze opisovat! Naším krédem je NO PROBLEM, NO STRESS! Přijďte a uvidíte, postaráme se o Vás, jako by jste byli naši vlastní :-))

Snažíme se trefit každému zákazníkovi do vkusu bez ohledu na to, jak časově náročný pro nás výběr jejich dovolené je, posedíme u kávy, prohlédneme dostupné materiály či recenze, pohoda při prodeji zájezdu a spokojenost zákazníka jsou pro nás prioritou. U nás zákazník může využít služeb 2 v 1, jelikož pod jednou střechou si může nejen zakoupit dovolenou, ale také s ohledem na slevovou poukázku, kterou obdrží při nákupu zájezdu, využít služeb kreativních a pravidelně školených kadeřnic a maséra za zvýhodněnou cenu.

Zadejte nám při svém příchodu svůj požadavek a než se o Vás postarají naše kadeřnice či masér " namontujeme" Vám zájezd přímo na míru :-) . Jestliže si zájezd u CA MONTY zakoupíte, při další návštěvě salonu Vám bude odečtena 10% sleva - viz POUKÁZKA

či poukázka na slevu 100 Kč pro nové zákazníky při využití masérských služeb - viz POUKÁZKA